masz pytania zadzwoń teraz! 32 506 66 00 Rejestracja online

Bezpłatne usługi medyczne w ramach umowy z NFZ

Centrum Medyczne Igamed sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do skorzystania z usług medycznych oraz badań diagnostycznych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ).
Oferujemy bezpłatne konsultacje pediatryczne i internistyczne oraz usługi pielęgniarskie.

W celu skorzystania z porady lekarza lub pielęgniarki w ramach NFZ, należy przed pierwszą wizytą wypełnić druk deklaracji:
1. Deklaracja wyboru lekarza rodzinnego. 2. Deklaracja wyboru pielęgniarki środowiskowej3. Deklaracja wyboru położnej - dokumenty potwierdzające: wybór lekarza pierwszego kontaktu, pielęgniarki środowiskowej oraz położnej.

Po złożeniu wypełnionego poprawnie dokumentu deklaracji w Rejestracji CM IGAMED, mogą Państwo korzystać z naszych usług od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 18:00 w ramach POZ (Podstawowej Opieki Zdrowotnej).

W przypadku otrzymania przez Państwa w trakcie takiej wizyty skierowania na badania laboratoryjne - wykonają je Państwo w naszym Centrum BEZPŁATNIE, w ramach NFZ.

Takie samo postępowanie dotyczy skierowań na podstawowe badania USG (np. jamy brzusznej) – takie badania możecie Państwo wykonać w CM IGAMED.

Natomiast, jeśli dostaną Państwo skierowanie do poradni specjalistycznej - nie obowiązuje Państwa w takiej sytuacji rejonizacja. Mogą Państwo zapisać się do dowolnej placówki udzielającej konsultacji w danej specjalizacji w ramach NFZ.

Przypominamy, iż tylko poprawnie wypełnione deklaracje zostaną wprowadzane do systemu medycznego.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia!

Aktualna lista lekarzy przyjmujących w CM IGAMED w ramach NFZ:

Centrum Medyczne Igamed sp. z o.o.
Centrum Medyczne Igamed sp. z o.o.

Leczenie w ramach ubezpieczenia NFZ

Oferujemy Państwu najwyższej jakości opiekę w ramach kontaktu z Narodowym Funduszem Zdrowia

Już dziś możecie Państwo pobrać, wypełnić dokumenty i przenieść się do naszego Centrum Medycznego.

W celu skorzystania z porady lekarza lub pielęgniarki w ramach NFZ, należy przed pierwszą wizytą wypełnić druk deklaracji1. Deklaracja wybór lekarz rodziny.2. Deklaracja wybór pielęgniarki środowiskowej- dokumenty potwierdzające: wybór lekarza pierwszego kontaktu oraz pielęgniarki środowiskowej.