masz pytania zadzwoń teraz! 32 506 66 00 Rejestracja online

Oferta Centrum Medycznego IGAMED

Centrum Medyczne Igamed sp. z o.o.WYSPECJALIZOWANA KADRA

Zespół Medyczny pracujący w Centrum Medycznym IGAMED stanowi szeroka grupa Lekarzy Specjalistów oraz Personelu Medycznego.

Cała pracująca Kadra medyczna posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy w placówkach medycznych oraz przyjmowaniu pacjentów.

Centrum Medyczne Igamed sp. z o.o.USŁUGI MEDYCZNE W RAMACH UMOWY Z NFZ

Zapraszamy do skorzystania z usług medycznych oraz badań diagnostycznych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ). Oferujemy bezpłatne konsultacje pediatryczne i internistyczne oraz usługi pielęgniarskie.
W celu skorzystania z porady lekarza lub pielęgniarki w ramach NFZ, należy przed pierwszą wizytą wypełnić druk deklaracji: wyboru lekarza pierwszego kontaktu oraz pielęgniarki środowiskowej. więcej...

Centrum Medyczne Igamed sp. z o.o.PORADNIE MEDYCZNE

W chwili obecnej oddajemy do Państwa dyspozycji blisko 20 poradni medycznych, w których czekają na Państwa Lekarze Specjaliści z wielu dziedzin. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w zakładce PORADNIE.

Centrum Medyczne Igamed sp. z o.o.UDOGODNIENIA DLA PACJENTÓW

W trosce o wygodę naszych Pacjentów, zamontowaliśmy podnośnik dla osób niepełnosprawnych ułatwiający dostęp do budynku. Podnośnik jest zlokalizowany przy wejściu do Centrum od strony parkingu.

Dodatkowo, dla osób korzystających z placówki CM IGAMED oferujemy możliwość zaparkowania samochodu osobowego. Wjazd na parking od strony ulicy Oświęcimskiej. Wyjazd z Centrum możliwy na ulicę Oświęcimską i na ulicę Słowackiego.

Parking samochodowy jest bezpłatny tylko dla Pacjentów Centrum Medycznego IGAMED.